Niebawem


Zanim Zaczniesz Zakupy!
Wyszukaj produkt
www.superdoniczki.pl
www.sandrarich.plO firmie

Sklep internetowy - hurtowa sprzedaż dodatków do kwiatów

Akcesoria florystyczne: hafty, włosy ozdobne, druciki... Hurtownia Superdruciki.pl oferuje ogromny wybór wyjątkowych dodatków do kwiatów. Firma Konkret, właściciel hurtowni Superdruciki.pl, to rodzinne przedsiębiorstwo handlowo-produkcyjne zajmujące się głównie dystrybucją wyrobów ceramicznych. 10 lat temu postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność o akcesoria i dodatki dekoracyjne do kwiatów. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi ozdobne druty florystyczne, ringi aluminiowe, siateczki, łańcuszki, włosy ozdobne i hafty do kwiatów.

W Internecie można znaleźć rozmaite hurtownie florystyczne, ale to właśnie

Superdruciki.pl słyną z ogromnego asortymentu drutów oraz ozdób do kwiatów.

Z naszej oferty korzystają zarówno kwiaciarnie i przedsiębiorstwa, jak również klienci indywidualni. Dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta była możliwie atrakcyjna zarówno pod względem cenowym, jak i asortymentowym. Jesteśmy na bieżąco z aktualnymi trendami, dzięki czemu możemy zaproponować Państwu najmodniejsze obecnie akcesoria i dodatki do kwiatów.

Zapraszamy do przejrzenia naszych artykułów. Szybka i bezproblemowa rejestracja umożliwi Państwu błyskawiczne składanie zamówień przez czytelny, prosty w nawigacji formularz.

Pozdrawiamy serdecznie,
Firma Konkret.